KONGRES KULTURY POMORSKIEJ

Kongres Kultury Pomorskiej zaprasza na spotkanie z cyklu Mapa i terytorium w ramach którego zaprezentowane zostaną efekty działań realizowanych w 2016 roku w dziedzinie Mapa kultury pomorskiej oraz wyniki ankiety Kultura na Pomorzu.

Spotkanie, które odbędzie się w Czarnej Sali Sceny Lalkowej imienia Jana Wilkowskiego w Kwidzynie jest adresowane do wszystkich zainteresowanych kulturą w powiatach: gdańskim, kwidzyńskim, malborskim, nowodworskim, starogardzkim, sztumskim i tczewskim. Chodzi o silną, aktywną reprezentację osób, którą chcą mieć wpływ na kształt kultury w Regionie, jaki wszyscy tworzymy.

Zapraszamy do potwierdzenia obecności poprzez wypełnienie i przesłanie formularza znajdującego się na stronie http://kongres.pomorzekultury.pl/obrady-stolikowe/region-ii-rumia/ . Na stronie Kongresu dostępna jest pełna informacja, w tym o pozostałych wydarzeniach i formularze zgłoszeniowe. Wcześniejsza rejestracja pozwoli na lepsze przygotowanie spotkań. Załączamy także podręczny kalendarz wydarzeń oraz pierwszy komunikat.

REGION III – KWIDZYN

Termin: 23.03.2017, godz.10.30

Miejsce: Scena Lalkowa im. Jana Wilkowskiego w Kwidzynie

ul. Słowiańska 13, 82-500 Kwidzyn

Zapraszamy na Kongres Kultury Pomorskiej.

Piotr Stec

Biuro Organizacyjne Kongresu Kultury Pomorskiej, Scena Lalkowa imienia Jana Wilkowskiego w Kwidzynie

afisz1Region

Copyright © 2013. All Rights Reserved.