PROŚBA O WSPARCIE

 

Prośba o wsparcie w walce z chorobą nowotworową dla Pana Roberta Lamek.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo, zwracam się z ogromną prośbą o pomoc.

Nazywam się Robert, mam 36 lat. Jestem Mężem i Ojcem najwspanialszych istot na świecie. W kwietniu 2018 w Wielkanoc do naszego życia wkradł się nieproszony gość - GLEJAK WIELOPOSTACIOWY, NOWOTWÓR MÓZGU O IV STOPNIU ZŁOŚLIWOŚCI. Zamiast spędzać czas z rodziną przy świątecznym stole trafiłem na SOR z potwornym bólem głowy a w prezencie otrzymałem WYROK. Jestem po operacji mózgu okolicy ciemieniowej, radiochemioterapii, w trakcie terapii uzupełniającej temozolomidem. Nie zakwalifikowałem się do udziału w badaniach klinicznych nad lekiem Nivolumab ze względu na brak metylacji mojego guza. W grudniu 2018 kończę standardową terapię nowotworu, bez dalszej perspektywy leczenia w kraju.

Do tej pory byłem osobą niezwykle aktywną, nie tylko zawodowo, korzystającą z życia ile się da. Jestem pasjonatem gór, sportów wyczynowych. Byłem dawcą krwi, członkiem DKMS. Teraz sam potrzebuję pomocy.

Na chwilę obecną poszukujemy alternatywnych metod leczenia, opartych na potwierdzonych badaniach klinicznych, które są dla mnie jedyną szansą i pozwolą nam dalej cieszyć się wspólnym życiem.

Mam siłę, ale potrzebuję Waszego wsparcia - ludzi o dobrych sercach. Z góry dziękuję za każdą złotówkę, która przybliży mnie do marzenia - po prostu żyć, być obecnym jak najdłużej w życiu mojej rodziny - mój syn ma dopiero 8 lat.

 

Dziękuję, Robert z rodziną.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.